Možnosti použití EL

EL technologie najde uplatnění v mnoha oborech. Zde najdete pár tipů na použití, nicméně máte-li jiný nápad, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme maximum pro to, abychom Váš nápad zrealizovali k Vaší plné spokojenosti.

Reklama

EL fólie se výborně hodí jako náhrada podsvícení pomocí zářivek. Je velmi tenká a ohebná, díky čemuž je mnohem snazší s ní pracovat. El fólie je ideální pro podsvícení lightboxů, citylightů a plakátů jak v interiéru, tak i v exteriéru.

EL technologie má mnoho výhod oproti klasickým zdrojům světla užívanými v reklamě. Tou hlavní výhodou je však možnost animovat reklamní sdělení, pomocí částečného podsvícení podstatných prvků (logo, hlavní motiv atd.).

Animované EL panely mají mnohem vyšší šanci zaujmout kolemjdoucí osoby. A to vše s naprosto minimální spotřebou elektrické energie. Například animovaný EL panel o rozměrech 30x40 cm má průměrnou spotřebu jen 5 W.

Architektura

Moderní design s EL technologií

Moderní zdroj světla v podobě EL panelů se nabízí k využití i v architektuře. Díky dobré viditelnosti v kouři a mlze je ideální pro značení únikových východů. Jemné světlo produkované EL páskami je pak vhodné pro zviditelnění kontur schodů, obzvláště tam, kde se lidé pohybují v přítmí, například v kině.

EL podsvícení je také v interiérech možné využít jako designový prvek. Příkladem může být podsvícení firemního loga na recepci, podlahy na diskotéce, průsvitných obkladů v domácnosti atd.
Možností je neomezeně, záleží jen na Vaší představivosti.

Bezpečnost

Buďte v bezpečí, buďte vidět!

Flexibilita, minimální spotřeba energie, nízká hmotnost a tloušťka jsou přednostmi, které EL technologii předurčují k využití jako bezpečnostních prvků na oblečení. Nijak přitom nesnižují komfort při nošení takového oblečení.

EL panely mnohonásobně zvyšují viditelnost osoby v šeru či tmě. Tyto prvky jsou vhodné pro použití při:

Zákazníci si mohou vybrat z mnoha designů bezpečnostních prvků, od obyčejných světelných pruhů po složité symboly. Samozřejmě není problém vyrobit vlastní design podle zadání zákazníka. Stačí nás kontaktovat.

Dopravní a orientační značení

EL technologie se začíná využívat i v dopravním značení. Hlavní výhody oproti dopravním značkám podsvícených zářivkami jsou následující:

Zábava

Chcete zaujmout originální novinkou? Pak pro Vás máme to pravé!

Nabízíme EL trička – trička se světelným motivem, které navíc reaguje na zvuk. Nejčastějším motivem je ekvalizér, který se postupně rozsvěcí a pohasíná podle toho, co právě hraje za hudbu.
Je to hit na diskotéky a party. S tímto tričkem budete rázem středem pozornosti.

Další novinkou jsou EL brýle – brýle se svítícími obroučkami. Nabízíme brýle v různých neonových barvách. Světlo může být stále zapnuté či různě blikat.

K ozdobení interiéru či exteriéru k různým slavnostním příležitostem je ideální EL drát. Může být napájen buď ze sítě nebo pomocí baterií. Zvýrazněte s ním obrysy objedktu nebo pomocí něj něco nakreslete. Je to na Vás.