EL produkty - EL panely (fólie)

Popis:

Máte vlastní nápad, jak využít plochý zdroj světla z EL fólií? Rádi byste zvýraznili svůj obrázek a umožnili jeho viditelnost v šeru a tmě?

EL fólie mají všestranné možnosti využití. Nejvíce se však hodí na podsvícení fotografií a obrazů. Jsou velmi flexibilní, a tak není problém je různě ohýbat, aby se přizpůsobily nerovným povrchům jako třeba sloupům či karoseriím automobilu.

EL fólie jsou nabízeny ve standardních formátech A5, A4, A3, A2, A1, avšak na vyžádání jsme schopni dodat fólie i menší nebo větší. Největším formátem, který jsme schopni vyrobit, je 220x110 cm. Fólie je dále možné spojovat, aniž by byl patrný jakýkoliv přechod. Lze tak vytvořit i světelnou stěnu o velikosti mnoha metrů čtverečních.

Vlastnosti EL fólií:

EL fólie jsou velmi ekologickým zdrojem světla, mají extrémně nízké náklady na údržbu a provoz. Spotřeba elektrické energie EL fólií je cca 5 mW / cm2. Například fólie formátu A4 má spotřebu pouze 5 W.

Napájení EL fólií zajišťuje tzv. inverter, který produkuje střídavé napětí o specifické frekvenci. Inverter bývá součástí setu společně s EL fólií a adaptérem do sítě.

K dispozici jsou tři základní barvy fólie: bílá, modrá a zelená. Dalších barev lze velmi snadno docílit překrytím EL fólie další průsvitnou fólií požadované barvy.

Ceny:

Ceny EL panelů v akci naleznete na stránce výprodej.

Pro kalkulaci ceny nestandardních rozměrů nebo většího množství nás prosím kontaktujte.

Ukázky:

EL panel formátu A4 EL panel v clip rámu A2
EL panel v clip rámu A2 s obrazem